27 lis 2021 1 min czytania

Zwiększ widoczność swojego profilu na Twitterze za pomocą list

Spis treści

Listy na Twitterze to świetna funkcja, za pomocą której w dużym uproszczeniu możemy sobie pogrupować użytkowników Twittera, których chcemy śledzić. Na przykład "Kobiety w Fintech", "Innowatorzy w Healthcare". Dzięki temu grupujemy sobie strumienie informacji i możemy łatwo zmienić Twittera w źródło informacji na dany temat, który nas obecnie interesuje. Jak to wykorzystać?

Warto przejrzeć influencerów w niszy, która Cię interesuje i sprawdzić listy, jakie sami sobie stworzyli. Zaznaczaj odpowiednie tematy na Twitterze i twórz własne listy, gdy natkniesz się na interesujących ludzi.

Śledź ich treść i odpowiadaj im swoimi spostrzeżeniami, dzięki temu łatwiej zbudujesz zasięgi.

Możesz to łatwo zrobić za pomocą darmowego narzędzia SparkScore (W ogóle jest to świetne narzędzie do pomiaru Twojej pracy na Twitterze). I teraz możesz to zrobić na 2 sposoby:

- możesz podać swój profil, jeśli ma już on odpowiednio długą historię

- możesz podać profil osoby, która według Ciebie jest największym influencerem w niszy, której szukasz.

po wpisaniu profilu, w sekcji "Related Accounts", narzędzie wyświetli Ci profile osób, z którymi użytkownicy również się angażują poza osobą, którą podajesz. To pozwoli Ci na łatwe zbudowanie takiej listy, bo każde kolejne 9 osób będzie generowało kolejne 9 powiązanych kont. A już o kolejnych listach, które są w danym profilu nie wspomnę ;)

Udało Ci się zarejestrować.
Witaj ponownie. Udało Ci się zalogować.
Udało Ci się zapisać do Mateusz Baranowski Growth Marketing & Growth Hacking blog.
Twój link wygasl.
Udało się. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, na którą wysłaliśmy magiczny link. Prawdopodobnie wiadomość będzie po angielsku - nie przejmuj się. To jedyne ograniczenie tego systemu ;
Udało się. Twoje informacje o płatności zostały zaktualizowane.
Twoje dane o płatności nie zostały zaktualizowane.