29 wrz 2021 1 min czytania

Adespresso - pełnoprawny manager PPC

Spis treści

Z Adespresso korzystałem jeszcze zanim zostało przechwycone przez Hootsuite i jego zastosowanie ograniczało się do Tworzenia reklam na Facebooku.

Już wtedy było to niesamowicie przydatne narzędzie, bo w bardzo szybki sposób pozwalało na wygenerowanie nawet do 250 reklam miksując takie elementy, jak:

- nagłówki

- opisy

- CTA

- targetowanie

Obecnie, jak to z dobrymi narzędziami bywa, Adespresso jest mocno do przodu i poza ich najważniejszą (przynajmniej wtedy) funkcjonalnością doszła możliwość pracy na  innych kanałach takich jak Instagram czy Google Ads. Poza szybkim tworzeniem wielu wariantów reklamowych Adespresso wyświetla również wyniki z reklam i rekomenduje optymalizacje na podstawie uczenia maszynowego, co znacznie ułatwia robotę.

Dlatego jeśli pracujesz w PPC przy kanałach Google oraz Facebooka i Twoje kampanie są bardziej rozbudowane, to polecam Ci skorzystanie z Adespresso.

P. S. Przydaje się to również w momencie, kiedy zaczniesz używać siatki reklamowej ;)

Udało Ci się zarejestrować.
Witaj ponownie. Udało Ci się zalogować.
Udało Ci się zapisać do Mateusz Baranowski Growth Marketing & Growth Hacking blog.
Twój link wygasl.
Udało się. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, na którą wysłaliśmy magiczny link. Prawdopodobnie wiadomość będzie po angielsku - nie przejmuj się. To jedyne ograniczenie tego systemu ;
Udało się. Twoje informacje o płatności zostały zaktualizowane.
Twoje dane o płatności nie zostały zaktualizowane.